RSDC Rukum

Rukumeli Samaj Bikas Kendra

बिद्यालय ब्यबस्थापन समिति र शिक्षक अभिभावक संघ का पदाधिकारीहरुका लागि क्षमता अभिबृदी तालिम सम्पन्न

सेभ द चिल्ड्रेन र रुकुमेली समाज बिकास केन्द्रको साझेदारीमा संचालित एकीकृत परियोजना अन्तर्गत सानीभेरी गाउँपालिका र चौरजहारी नगरपालिका भित्रका २४ विद्यालयका ब्यबस्थापन समिती र शिक्षक अभिभावक संघका पधाधिकारीहरुको क्षमता अभिबृदी अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ l क्षमता अभिबृदी अभिमुखीकरण कार्यक्रम २०७५ बैशाख ३१ देखि जेठ २ सम्म सानीभेरी गाउँपालिका-९ सिम्लीमा र २०७५ जेठ ५ देखि ७ सम्म चौरजहारी नगरपालिका-११ खोलागाउमा सम्पन्न भएको हो l बालमैत्री नमुना बिद्यालय निर्माणका लागि र शैक्षिक उपलब्धि सुधारका लागि  बि.व्य.स., शि.अ.स. को भूमिका जानकारी गराउने उदेश्यका साथ संचालित अभिमुखीकरण कार्यक्रममा बि.व्य.स., शि.अ.स. को काम, कर्तब्य र अधिकार, बालमैत्री बिद्यालय, बिद्यालय सुधार योजना, विपद जोखिम न्यूनीकरण योजना, बिद्यालय स्वास्थ्य तथा पोषण योजनाका  साथै बालविकास ब्यबस्थापनका बिषयमा बृहत छलफल गरियको थियो l अभिमुखीकरण कार्यक्रमको सहजीकरण सानीभेरी गाउँपालिकाका शिक्षा शाखा प्रमुख भुपलसिं बिस्ट र चौरजहारी नगरपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख धनन्जय आचार्यले गर्नु भएको थियो l

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Profile Photo

Nar Bahadur Nepali

Chairperson

nepalinar@gmail.com

9851162315

Profile Photo

Narendra K.C.

Executive Director

narendraenergy@gmail.com

9843151695

Copyright © 2021 RSDC Rukum
%d bloggers like this: