RSDC Rukum

Rukumeli Samaj Bikas Kendra

पाेषाण अवस्था सुधार गर्न कुखुरा

सुआहारा कार्यक्रमले कुखुरा वितरण गरेको छ । माघ २ गते साविवको नुवाकोट गाविस र पेउघा गाविसमा कुखुरा वितरण गरेको हो । सुनौलो हजार दिनका महिला र बालवालिकाको पोषण अवस्था सुधार गर्न कुखुरा वितरण गरेको जनाएको छ ।  एचकेआई  र रुकुमेली समाज विकास केन्द्रको साझेदारीमा सञ्चालित  सुआहारा कार्यक्रम मार्फत कुखुरा वितरण गरिएको हो । पेउघा र नुवाकोटका झण्डै २ सय ५० सुनौलो हजार दिनको महिलाहरुलाई  प्रति व्यक्ति ५÷५ वटा कुखुरा वितरण गरीएको रुकुमेली समाज विकास केन्द्रले जानकारी दिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Profile Photo

Nar Bahadur Nepali

Chairperson

nepalinar@gmail.com

9851162315

Profile Photo

Narendra K.C.

Executive Director

narendraenergy@gmail.com

9843151695

Copyright © 2021 RSDC Rukum
%d bloggers like this: